okna katowice

W JAKIM MIESIĄCU ZMIENIAĆ OKNA?

Jak widać, technologia budowania okien w Katowicach wielce mocno poszła na przód, porównując okres z ostatnich kilkunastu. Zupełnie odnowione tworzywa i technologie montażu i produkcji, pozwalają prawie do dziewięćdziesięciu procent zniwelować utraty temperatury w pomieszczeniu.

W jakim momencie warto pomyśleć o tym, aby wymienić starsze okna na nowe, ekonomiczne?

Głównym powodem bywają zniszczone, stare okna wstawione w mieszkaniu. Zazwyczaj bywają to spękane okna plastikowe, przez które swobodnie przedmuchuje wiatr, wpompowując do budynku chłodne powietrze. Okna w Katowicach wymieniać powinno się zazwyczaj w przypadku, jeśli została położona instalacja ocieplająca dla budynku. Aby działała w stu procentach funkcjonalna, powinniśmy pamiętać o tym, aby wymienić okna na okna energooszczędne.

okna w katowicach

Ciepły montaż okien

Oczywiście, jeśli chodzi o ciepły montaż jest on możliwy do zrobienia zazwyczaj w budynkach własnych, z uwagi na potrzeby zainstalowania rusztowania na montaż okna w ociepleniu. Najemcy budownictwa wielorodzinnego, zazwyczaj muszą się zadowolić się wyłącznie oknami energooszczędnymi. Trzeba też podkreślić to, ile wynosi różnica w cenie pomiędzy oknami pasywnymi i energooszczędnymi}, i ich zainstalowaniem. Bez złudzenia ciepły montaż okien będzie dwa razy kosztowny. Bierzę się to z znacznie większej czasochłonności, oraz wykorzystania dodatkowych materiałów. Same okna są droższe w zakupie niż okna energooszczędne. Ta inwestycja będzie jednak dalej opłacalna. Zyskamy nie tylko lepszą ochronę wnętrza mieszkania przed stratami ciepła, ale również podniesie się cena ocieplanego budynku, robiąc z niego znacznie atrakcyjniejszą propozycją przy opcjonalnej sprzedaży. Z naszego doświadczenia zauważamy, że ocieplając mieszkania w Katowicach powinno się zwrócić uwagę głównie na Okna. To okna przyczyniają się do największej straty ciepłego powietrza z budynki. Jeśli masz zamiar aby specjalista przyjechał i wycenił modernizację Twoich okien w Katowicach, skontaktuj się z nami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here