serwis rolet

Naprawa rolet Szczecin

Lato to okres, kiedy dni są najdłuższe, a słońce grzeje najmocniej. Chcąc chronić swoje mieszkania i domy przed zbyt mocnym nagrzaniem, masa osób montuje w oknach rolety zewnętrzne. Oprócz skutecznej ochrony przed nasłonecznianiem, zapewniają one w bonusie intymność i pełnią funkcję zabezpieczenia antywłamaniowego. Jednak tak samo jak każde inne urządzenie mechaniczne, zaopatrzone w ruchome elementy, tak samo rolety zewnętrzne wymagają serwisowania. Istnieje duża ilość powodów, dla których serwis rolet musi być zamawiany przynajmniej raz w roku, a najlepiej dwa razy.

rolety naprawa szczecin

Przede wszystkim dla płynności działania rolet, niezmiernie ważne jest smarowanie mechanizmów zębatych. To one odpowiadają za płynne, lekkie i ciche podnoszenie i opuszczanie rolet okiennych i drzwiowych zewnętrznych. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom , w asortymencie naszego serwisu pojawiła się naprawa rolet Szczecin, dostępna dla osób prywatnych , a ponadto firmom mającym jeden z którychś rodzajów rolet zewnętrznych.

Mamy do zaoferowania doświadczony serwis rolet gwarancyjny i pogwarancyjnych dla wszystkich rodzajów rolet zewnętrznych każdego producenta . W zakresie naszych usług znajduje się zarówno naprawa rolet sterowanych ręcznie , jak i automatycznie . Wymiana pojedynczych elementów , uszczelek, oczyszczanie mechanizmów i dużo innych usług serwisowych, które sprawią że Państwa rolety na powrót będą działać tak, jak moment po zamontowaniu. Kiedy powinno się zdecydować się na serwisowanie i przegląd rolety zamontowanej w oknach lub drzwiowej Państwa budynku? Jest masa znaków , mogących wskazywać że problem ten powinien być rozwiązany jak najszybciej.

Serwis rolet Szczecin

Hałaśliwa praca rolet – kiedy zauważą Państwo , że podczas opuszczania i podnoszenia występuje charakterystyczny , metaliczny dźwięk, świadczy to o braku smarowania . Konieczne jest wówczas natychmiastowe naoliwienie mechanizmu , szczególnie jeśli chodzi o rolety elektryczne. Deficyt smarowania oznacza zwiększone tarcie , co może zniszczyć silnik. W tym momencie koszty naprawy będą zdecydowanie wyższe , niż normalny serwis rolet. Problemy z podnoszeniem i opuszczaniem rolet – w czasie gdy rolety z trudem się podnoszą i opuszczają lub widzą Państwo że coś utrudnia ich ruch, również powinno się wezwać serwis rolet Szczecin. Powszechną przyczyną są zanieczyszczenia stałe, które mogły zablokować prowadnice lub przedostać się do kasety rolety, utrudniając działanie mechanizmów. Serwis zajmie się ich dokładnym oczyszczeniem , a w tym samym czasie przeprowadzi przegląd pozostałych części, upewniając się że są w dobrym stanie i działają bez zarzutu.

Skaza mechaniczna – czasami rolety zewnętrzne Szczecin ulegają mechanicznym defektom. Piłka uderzająca w rolety lub celowe uderzenie głową bądź próba zniszczenia rolet przez włamywacza . Działania te mogą pozostawić trwały ślad w postaci wgniecenia, wygięcia, a często i złamania rolety. W zależności od stopnia defektu , może to na stałe uniemożliwić jej opuszczenie lub podniesienie. Wówczas konieczna jest fachowa naprawa rolet Szczecin, polegająca na wymianie uszkodzonych elementów na zupełnie nowe. Nasz serwis rolet wykona te prace szybko , jak należy i w korzystnej cenie. Zapraszamy do kontaktu poprzez mail lub telefon, celem uzgodnienia terminu przeprowadzenia serwisu lub naprawy, a także oszacowania przyszłych kosztów tej usługi. Gwarantujemy wykonanie napraw na oryginalnych elementach wszystkich występujących na rynku producentach lub wysokiej jakości częściach zamiennych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here