Krem i serum do twarzy

Czy różni się serum po 30 od zwy­kłego kremu? Tym, że skład­niki odżyw­cze są dużo sil­niej skon­cen­tro­wane, dzięki czemu efekty jego zasto­so­wa­nia są szyb­sze i bar­dziej widoczne. Naj­le­piej, gdy na serum nało­żymy odpowiednio krem na dzień lub na noc. Przyj­muje się, że przy sto­so­wa­niu serum należy robić sobie prze­rwy, po to, by skóra „nie roz­le­ni­wiła się”. Nie wie­cie, jakie serum wybrać? Na pewno takie, które zawiera kwas hia­lu­ro­nowy, ale wszystko tak naprawdę zależy od wieku, potrzeb czy typu skóry. Do tej pory wszystkie rodzaje serum, jakie stosowałam pomagały, żadne nie zaszkodziło. Wybór pierwszego serum polecam omówić z zaufaną kosmetyczką.

serum po 30

Krem do ciała

Nie­stety, nie będziemy już jędr­niej­sze, ale możemy utrzy­mać aktu­alny stan (a przy­naj­mniej się posta­rać) i oprócz regu­lar­nego upra­wia­nia sportu, zacząć uży­wać ujędr­nia­ją­cych kosme­ty­ków do ciała. Moje ostat­nie odkry­cie godne pole­ce­nia to aksa­mitny krem z wit c ujędr­niający NUXE BODY. Krem ten ujędr­nia i działa prze­ciw­zmarszcz­kowo, cudow­nie się roz­pro­wa­dza, pięk­nie pach­nie i przy oka­zji nawilża skórę. Poza tym bar­dzo szybko się wch­ła­nia, co w moim przy­padku o poranku jest naprawdę ważne. Można sto­so­wać na biust, ramiona, brzuch czy uda. Pamię­taj­cie, że nakła­da­jąc na ciało wszel­kie bal­samy czy kremy, zaczy­namy od pra­wej nogi, tj. od kostki ku górze, w kie­runku serca, następ­nie lewa noga, prawa ręka i na końcu lewa ręka. Wszystko po to, by uspraw­nić krą­że­nie krwi i limfy.

Młoda i piękna skóra

Reti Age to szereg kosmetyków tej linii zapewnia pełne zabezpieczenie naszej skóry przeciwko zmarszczkom. Sesderma Reti Age to nowatorska linia kosmetyków, zapobiegająca starzeniom się skóry dzięki składnikom takimi jak retinol, retinyl, retinaldehyd. Retiage to nie tylko odmłodzenie skóry, ale też pełne bezpieczeństwo ponieważ retinol który jest głównym składnikiem kremu nie uczula. Dzięki zaawansowanej technologii wytwarzania kremu, witamina A dogłębnie dociera do wszystkich warstw skóry, nie powodując podrażnień, a ich zamknięcie w pęcherzykach lipidowych zmniejsza skutki uboczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here