Domek jednorodzinny w większym miasteczku

W obecnych czasach trudno jest znaleźć mieszkanie albo domek w większym miasteczku. Wszystko dlatego, że urbanizacja w naszym kraju jest na bardzo wysokim poziomie oraz po prostu brakuje na rynku wolnych domów w odniesieniu do osób które ich szukają. Może się wydawać, iż coś takiego jest jedynie w Chinach jednakże niestety jest tak na na całej kuli ziemskiej. Wielkim negatywem na przyszłość jest to, że cały czas brakuje chętnych do inwestowania w nieruchomości. Trochę mnie to zadziwia, dlatego że jest olbrzymi popyt na mieszkania jak mówiłem wcześniej, zatem możemy na tym faktycznie bardzo dobrze zarobić. Jednak nieliczne osoby się na to decydują.

W ostatnim czasie trafiłem na wpis w sieci internet który był zatytułowany „Domy jednorodzinne Warszawa poszły jak świeże bułeczki „, okazało się, że pewien inwestor wybudował całe osiedle strzeżonych mieszkań. Koszty tychże domów w dużym stopniu przekraczały rozsądne ceny za kiepski stan techniczny a także niedokończone wyposażenie. Jak się okazuje wszelkie mieszkania na tym osiedlu rozeszły się od razu w tym dniu, w którym były wystawione na sprzedaż. Jest to bardzo ciekawy przykład tego, jak problem tego typu wciąż narasta.

Dom Szczecin, to frazy, które są wpisywane do wyszukiwarki paręset razy dziennie przez obywateli naszego kraju. Bardzo szkoda ludzi, którzy nie potrafią znaleźć dla siebie mieszkania, niestety za każdym razem społeczeństwo kraju cierpi na wszelkich błędach rządów z przeszłości i niedostatku ludzi, którzy wzięliby się za coś porządnie. Niestety zawsze tak już było a także być może tak będzie za każdym razem. Natomiast mam ogromną nadzieję, że jeszcze więcej inwestorów zdecyduje się na inwestowanie swoich pieniędzy w różne nieruchomości, co sprawi, że wreszcie nie będziemy się musieli tak strasznie męczyć ze odnalezieniem mieszkania dla siebie.

Mam też ogromną nadzieję, że coraz więcej będzie takowych publikacji jak ten który przytoczyłem przed chwilą, przykładowo „domy wilanów” czy „domki ulica śliczna”. Niestety na takie coś musimy poczekać parę długich lat, ponieważ na razie nie widać, aby ktoś zabierał się za stawianie kolejnych osiedli mieszkaniowych, a przecież coś takiego nie trwa miesiąc czy też dwa.

Odwiedź też  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here