Nie masz pomysłu na podarunek? Chciałbyś podarować ważnej osobie coś szczególnego, a zarazem praktycznego? Czy może szukasz czegoś podobnego dla siebie albo chcesz za pomocą prostego zabiegu rozreklamować swoją firmę? Ołówki z nadrukiem będą idealnym sposobem.

Oferujemy bleistifte bedrucken na życzenie. Ty decydujesz o kształcie, kolorze, rozmiarze oraz tym, co ma zostać wydrukowane, a my dokładamy wszelkich starań, by zamówiony produkt spełnił Twoje kryteria.

Nasze bleistifte bedrucken to wymienny wkład obudowany aluminiowym korpusem. Znajdziesz u nas werbeartikel – bleistifte bedrucken mini, długie, z gumką oraz rzemieślnicze, dostępne w barwach czarnej, czerwonej, niebieskiej, szarej oraz w kolorze czystego drewna. Bardzo popularny jest też zestaw Schillera – cztery ołówki w gustownym etui.

bleistifte bedrucken

Drukujemy werbeartikel – bleistifte bedrucken zarówno w niewielkich, jak i dużych ilościach. Możesz zamówić bleistifte bedrucken zarówno od jednej, jak i od 100 sztuk. Drukujemy wszystko – logo i nazwę Twojej firmy, sentencję, dedykację. Każdy tekst, jaki uznasz za stosowny. Nasz obecny asortyment obejmuje 10 modeli bleistifte bedrucken dostępnych w różnych rozmiarach, kolorach, kształtach oraz o różnej grubości. Produkty naszej firmy spełnią wymagania każdego Klienta.

bleistifte bedrucken to prezent doskonały w swej funkcjonalności. Osoba, która go od Ciebie dostanie pomyśli o Tobie zawsze wyjmując go z etui.

Decydując się na wybór naszych produktów masz świadomość powierzenia się profesjonalistów. Wciąż ulepszamy naszą firmę by produkty, jakie sprzedajemy były jak najwyższej jakości. Jesteśmy numerem jeden na rynku w dziedzinie tworzenia produktów promocyjnych. Zaufał nam szereg Klientów, których firmy bardzo dużo zyskały dzięki reklamie zrobionej przez nasze produkty. Sprawdź nas i Ty – gwarantujemy, że nie będziesz zawiedziony!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here