Giełda Bit-Bay Opinia

Naszym zdaniem giełda BitBay to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem

BitBay 2.0

Nowa odsłona giełdy Bitbay została wykonana z sądzą o traderach, dla których ma znaczenie przeważnie prędkość transakcji. Ażeby sprostać ich przewidywaniom nowa odsłona Bitbay pozostała zoptymalizowana a także uświetniona o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie.

BitBay rejestracja:

Inaugurujemy od skonstruowania naszego osobnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w akcent „Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja została wysoce uproszczona. Po pierwsze tylko trzeba dostarczyć adres email.

Po chwili na dostarczony poprzez nas adres email dostajemy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk „Aktywuj konto”.

Następnie pozostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy przesiany przez nas nick oraz hasło, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w toku kontaktu z biurem obsługi klienta.

„Przechodzimy następnie do kokpitu porządkowego programu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na wiadomość, która widnieje na brukowym tle, u samej góry ekranu. Przypomina ono, iż nasze konto nie pozostało jeszcze wypróbowane. weryfikacja BitBay jest wiążąca po przewinieniu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz „Zweryfikuj swoje konto”.

Wnosimy się do blankietu zauważalnego na poniższym fotogramie.

Wycena polega na potwierdzeniu naszej identyczności na bazie załączonego dokumentu. Może stać się nim argument osobisty, prawo jazdy lub paszport. Z drugiej strony przydatne jest potwierdzenie naszego adresu poprzez wydelegowanie skanu jakiegokolwiek rachunku za dając za przykład. prąd/telefon, na którym świta kopsnięty przez nas adres zamieszkania.

Profile firmowe w BitBay

:

Od wersji BitBay 2.0 zapewnia możliwość też założenie konta służbowego. Konta firmowe pozostały spreparowane z uważają o eksploatatorach, którzy prowadzą prywatną aktywność oszczędnościową i chcieliby być w mocy tradowania i rotowania środkami służbowymi. Wszelakie faktury będą wówczas przedstawiane automatycznie na dane konsorcja.

Wpłata na BitBay

Z ostatecznego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy możliwość „Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z komfortowej możliwości błyskawicznej odpłaty, wykonywanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku rzędu 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln za sprawą przelewu bankowego czy też płatności na Poczcie Lokalnej (przygotowywane listki do zainkasowania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto sposobną kwotą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w osobnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy odpowiednią ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony przez serwis Bitbay samotny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszelkie nasze odpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia kieszonkowego jak i stosownego portfela Btc dla tego typu narzędzi, możemy zeskanować uformowany szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. Innymi słowy, że wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może ciągnąć się (w relacje od obciążenia sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podnosi się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przewodniego menu po lewej stronie wolimy alternatywę „Moje konto”.

Aktualny stan naszego konta wyraźny jest także u samej góry ekranu. Bez wątpienia, na naszym koncie wyłoniły się na pewno Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

W menu decydującym klikamy na pozycję „Giełda”.

U góry ekranu występuje polepszane menu, gdzie charakteryzujemy jaki rynek nas ciekawi. Możemy wymieniać Bitcoin oraz Litecoin na trzy dostępne kasy – Pln, Eur i Usd. Poza tym, platforma Bitbay proponuje także możliwość wymiany Ltc / Btc.

W sekcji ” Giełda” możemy przewertować trzy główne zestawienia, na które odtwarzać będziemy dziwaczną uwagę:

Propozycje skupu (BID) – wszystkie w obecnej chwili wystawione oferty użytkowników serwisu, w których to wyrażają oni swoją filozofię do zakupu nazwanej ilości Btc za proponowaną poprzez siebie opłatę.

Oferty wyprzedaży (ASK) – a więc sytuacja analogicznie odwrotna – eksploatatorzy deklarują tu, iż posiadają określoną ilość Bitcoinów, które pożądają scedować, pod warunkiem wprawdzie dostania za nie zadeklarowanej przez siebie zapłaty.

Poprzednie transakcje – rozkład najświeższych transakcji ziszczonych pomiędzy użytkownikami serwisu (w prawym podniosłym rogu)

Oferty skupu rozdzielone są wedle kursu dla transakcji od najwyższej do najniższej, zaś propozycje wyprzedaży, wedle tej samej metody, aczkolwiek poczynając od wartości najmniejszej.

Gdzie kupić kryptowaluty.

Chcą teraz przekazać posiadane poprzez nas Bitcoiny, musimy wystawić propozycję sprzedaży na giełdzie. Możemy skorzystać z trzech możliwości. Pierwszą z nich jest wystawienie odsprzedaży ograniczanej. Ten sposób opiszemy w odleglejszej części przewodnika. Drugą opcją jest szybka transakcja. W wypadku szybkiej sprzedaży/kupna rychłej, system sam dopasuje kurs tak, żeby do dystrybucji zaszło natychmiast. Trzecią możliwością jest skorzystanie z opcji „handluj botem” (nowość!!). Przesianie alternatyw „handluj z botem” dawaje możliwość wystawienie na giełdzie propozycji sprzedaży/kupna po kursie, który nie jest w danym momencie dostępny. Oferta zostanie ziszczona, gdy kurs spełni szczebel wystawionej oferty botowej, a system odznaczy, iż osiągalne środki na koncie użytkownika są starczające do jej zrealizowania. Propozycja jest odosobniona i niewidoczna dla innych użytkowników

Przebądźmy wprawdzie do możliwości wyprzedaży limitowanej.

W tym wypadku możemy uzgodnić szczegóły transakcji (kurs w Pln, ilość Btc czy też zapłatę w Pln). W kolumnie „ Chcę sprzedać” wklepujemy jaką, z obecnie posiadanych, ilość Bitcoinów pożądamy wystawić na wyprzedaż w naszej propozycji. W rubryce „ Kurs”, wklepujemy kurs, po którym gotowi jesteśmy wymienić naszą kryptowalutę.

Uwzględniając kopsniętą przez nas ilość czy też cenę, system automatycznie wyliczy jak wiele złotów uzyskamy za daną transakcję, dając wartość w szpalcie „Cena Pln”.

Inną możliwością jest wpisanie wartości kursu tudzież zapłaty Pln. Dopiero układ am podkreśla jaką ilość Bitcoinów możemy nabyć wedle kopniętych przez nas selekcji.

Wkręcenie przycisku „Sprzedaj” przywoła wystawienie naszej oferty.

Gdy inny użytkownik po wskazanym kursie raczy zakupić Bitcoiny dociera do uwieńczenia naszej oferty. Możemy odnaleźć ją w obwieszczeniach na górze strony.

A także po przejściu do plisy „Historia” w tabeli poprzednich transakcji.

Wybierając po prawej stronie gatunek „Typ operacji” „Wszystkie” możemy zauważyć naliczone dywidendy. Wówczas dodatkowo możemy wykształcić i nabazgrać w formie pakietu Pdf, klikając na odnośnik niżej tabeli – Weź historię przemian salda jako Pdf.

Warto zdawać sobie sprawę, iż p rowizje wymiękają płynnemu zmniejszaniu w wypadku wielkiego woluminu wszystkich naszych transakcji przeprowadzonych w zaciągu przeszłych 30 dni.

Skosztujmy prześledzić teraz odwrotny do poprzedniego gatunek transakcji, a mianowicie zakup Bitcoinów za posiadane poprzez nas złotówki. Nawracamy do podzespołu „ Giełda”.

Po kursie 830 zamierzamy kupić Bitcoiny za wartość 2500 Pln. Ilość Bitcoinów pozostała obliczona automatycznie i promowała 3,01204819 Btc.

Nasza oferta znajduje się współcześnie na czwartym miejscu na liście „ Propozycje skupu (BID)”. Zarysowana jest poprzez brak ikony z prawej strony. Niebieska ikona koszyka znaczy, że posiadane przez nas środki są starczające, aby skorzystać z tej oferty. Czarna ikona jest wskazaniem ofert, które dla nas w danej chwil niedostępne z racji braku wystarczających środków.

Wystawioną poprzez nas propozycję odczuwamy także po prawej stronie w sekcji „ Moje oferty”.

Jak utworzyć wypłatę z giełdy bitbay

Klikając na propozycję napływa znak „x”. Po naciśnięciu tego symbolu jestem w stanie skasowania oferty.

Nie spychamy jednakże naszej propozycje. Przechodząc do plisy „Moje konto” w idzimy, że posiadane poprzez nas środki w Pln świtają teraz w szpalcie „Z ablokowane”. Oznacza, iż serwis odwlekł je z góry transakcji, która o każdej porze dnia i nocy sztachety dojść do wyniku z słuszności wystawionej przez nas propozycje zakupu Btc.

Jeśli w opcjonalnym momencie pragniemy zrealizować nazwaną ilość nagromadzonych w Bitbay pieniędzy (z wyjątkiem tych aktualnie zablokowanych), możemy to zrobić, preferując pozycję ” Wypłaty”. W następnej kolejności wolimy TYTUŁ:
Jakie są opinie o giełdzie BitBay.

TREŚĆ:
walutę, którą chcemy wypłacić.

Potrzebując zrealizować Btc, poprawiamy blankiet serwując kwotę którą chcemy wypłacić do naszego portfela jak i adres odbiorczy naszego portfela. Wszystko zatwierdzamy przyciskiem „Wypłać”. Minimalna suma przelewu w wypadku Btc to 0.001.

Pożądając wypłacić złotówy, wolimy Pln spomiędzy kas dostrzegalnych u góry ekranu i wypełniamy formularz wypłaty, podając między innymi. przykład konta bankowego, na które ma nastąpić wypłata. Wartość minimalnej wypłaty w Pln to 5 Pln. Pamiętajmy, iż pensja na konto bankowe osiągalna jest jedynie po weryfikacji naszego konta. Możemy dodatkowo skorzystać z wypłaty rychłej. Wypłaty natychmiastowe wykonywane są przez Bluecash. Zgodnie ze statystykami firmy, z okładem 96% wszystkich wypłat urzeczywistnianych jest na przestrzeni 1 minuty od zamówienia.

Wraz z nową wersją Bitbay dostępny jest też wznowiony panel softu partnerskiego.

Czemu pożądane byłoby pomyśleć przystąpienie do softu partnerskiego Bitbay? Od każdej osoby utrwalonej dzięki użyczonemu przez nas linkowi możemy dożywotnio odbierać 20% dywidend braci z tytułu spełnianych poprzez nią transakcji na giełdzie. Panel programu jest oczywisty, a Bitbay proponuje obszerny kalejdoskop towarów preferencyjnych do zużytkowania przez kontrahentów.

Opinia BitBay

Naszym zdaniem BitBay to najlepsza gieła kryptowalut w Europie zachodniej.
Więcej możesz dowiedzieć się tutaj: opinie bit bay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here