Met-Bud to firmą produkującą konstrukcje stalowych hal. Naszą wiodącą specjalizacją jest budowa hali stalowej na terenie województwa mazowieckiego. Met Bud to także producent hal magazynowych, które budujemy głównie w mieście Siedlce.

Przeszkolony personel w konstrukcjach stalowych hal

 

Mamy własne zaplecze , co pozwala nam rzetelnie wykonywać zlecenia. W naszej firmie pracują wyłącznie wykfalifikowani robotnicy z doświadczeniem w dziedzinie spawalniczej. Przestrzegamy wszystkich norm unijnych, które obowiązują wszystkich producentów hal stalowych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nie tylko na produkowanie ale także na montowanie różnych hal stalowych. Budowa hali stalowej to także nasze hobby, którą pielęgnujemy od kilkunastu lat. Jako że Nasza firma – producent hal magazynowych mieści się w Siedlcach, szczególnie preferujemy zlecenia z województwa mazowieckiego, jednak w przeszłości montowaliśmy też hale na terenie całej polski i świata.

 

Metbud – doświadczenie i jakość

 

Firma Met-Bud znajduję się na rynku już wiele lat przez ten okres wykonaliśmy już kilkanaście hal magazynowych. na naszej stronie znajduję się także dużo zdjęć realizacji konstrukcji stalowych hal. Na naszej stronie internetowej można także zobaczyć mnóstwo certyfikatów uprawniających nas do realizowania naszych produkcji. MetBud wyróżnia się także partnerstwem z wieloma innymi zleceniobiorcami z którymi współpracuje przy produkcji hal magazynowych. warto pochwalić się faktem że zaufało nam już wiele firm z wszelakich branż. Montowaliśmy konstrukcje magazynowe hal dla przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej, budowlanej czy spożywczej. Za każdym razem nasi klienci byli zadowoleni z uzyskanego efektu oraz polecali nas dalej. Dowodzi to, że jesteśmy stabilną marką nie tylko na terenie województwa mazowieckiego ale także na terenie całej Polski.  Z przyjemnością podejmiemy się wszelkiego rodzaju prac które wchodzą w zakres naszych obowiązków

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here