permanentny makijaż

Gotowa na piękne brwi? Raport z zabiegu microblading

Prawie każda z Nas pewnie myślało już o poprawianiu brwi za pomocą microblading. Ale chyba prawie nigdzie nie natknęłam się z relacje z zabiegu – krok po kroku. Dlatego więc, jeśli jesteście ciekawe jak wygląda microblading w studiu makijażu permanentnego, to zapraszam do mojego relacji. Makijażu nie wykonuje się maszynką do tradycyjnego tatuażu ale właściwym piórem na które składa się tak zwany pen oraz mikroostrze – stworzone z wielu igiełek ułożonych w prostej linii, te łudząco przypominają mały ostrze. Dlatego też jest to mega precyzyjna praca, wymagająca dokładnej artystki, ponieważ prawie każdy malutki włosek jest tatuowany ręcznie i za każdym razem dobrze wykonany. Po narysowaniu włosków z pomocą pena, brwi dodatkowo są smarowane na krótką chwilę kolorem, aby się jeszcze lepiej przyciemniły. Permanentne malowanie Brwi to sposób na utrwalenie mejkapu. przez dłuższy czas, bez konieczności codziennego wykonywania makijażu. Chcąc być na co dzień najpiękniejsza, nawet na saunie, podczas biegania jak i na weselu koleżanki, a make up winien być wyjątkowy to koniecznie pomyśl o microblading.

cena microblading

Czy zabieg Microblading jest bolesny?

Nie będę kłamała – nie jest na 100% bezbolesny. Mimo iż stosuję się specjalistycznej maści oraz znieczulenia na podstawie lidokainy. Ja osobiście odczułam delikatny ból odczuwalny z dziwnym odgłosem drażniącej skóry. Jednak uzyskany efekt po wykonaniu makijażu permanentnego spokojnie wynagradza nam ten lekki dyskomfort więc gdybym musiała zrobić go raz jeszcze to nie zastanawiałabym się ani sekundy.

Ile za microblading w Szczecinie?

Microblading kosztuje od 350 zł do 1500 zł w zależności od studia microbladingu oraz osoby, która wykonuje zabieg. W cenę wkalkulowany jest zabieg uzupełniający, który robi się często po 35 dniach, gdy Twoje brwi się odnowią. Wtedy można delikatnie poprawić ich kształt, dorobić kreski w miejscach, w których jest ich za mało a także do koloryzować. Efekt microbladingu trzyma się od pół roku do dwóch lat. Umów się na makijaż w najlepszym studiu makijażu permanentnego w Szczecinie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here